Inzerce

Antelli obsahuje propracovaný systém inzerce, který umožňuje propagovat Vaší firmu, produkty, služby nebo události a oslovit tak tisíce potenciálních zákazníků nenásilnou formou. Reklamu v Antelli si zvládne vytvořit každý za méně než 15 minut a přímo z telefonu nebo tabletu. Během vytváření máte možnost vidět živý náhled, jak Vaše reklama bude vypadat. U již vytvořených reklam budete mít vždy aktuální přehled, kolika lidem se zobrazily a kolik z nich na ně kliklo.

Jak to funguje?

V jednoduchém formuláři přímo v Antelli stačí vyplnit základní údaje – název, popis, obrázek či logo a můžete reklamu obohatit o tlačítka, která uživateli např. zobrazí Váš web, vytočí zadané číslo, umožní odeslat e-mail, spustí navigaci k Vám atd. Jakmile reklamu dokončíte, začne se okamžitě zobrazovat všem uživatelům Antelli.

Tlačítka

K Vaší reklamě můžete přidat až 7 tlačítek za neměnnou cenu. Stačí vyplnit např. odkaz na Váš web a tlačítko je na světě. Vše je naprosto jednoduché a intuitivní.

ad

  1. Telefon – umožní uživateli Vám zavolat
  2. Email – umožní uživateli napsat e-mail
  3. Web – otevře Vaše webové stránky
  4. Facebook – otevře Vaší Facebookovou stránku
  5. YouTube video – zobrazí zadaný kanál nebo video z YouTube
  6. Adresa, GPS lokace – umožní navigovat přímo na zadanou adresu či GPS souřadnice
  7. Kalendář – přidá Vaší událost do uživatelova kalendáře

Reklama při spuštění

Reklama se zobrazuje hned na úvodní obrazovce Antelli. Při každém spuštění se zobrazí náhodně 3 reklamy, přičemž mají přednost ty, které jsou uživateli nejblíže. Potenciál reklamy jsou stovky až tisíce zobrazení denně za bezkonkurenční cenu.

Reklama při spuštění

Mějte vždy aktuální přehled

Přímo v Antelli můžete své reklamy přehledně spravovat. Vždy budete mít aktuální přehled, kolik lidí Vaší reklamu vidělo a kolik z nich kliklo na jednotlivá tlačítka. Zároveň budete informováni o datu expirace a v případě spokojenosti si reklamu můžete snadno prodloužit na další období.

Správa reklam

Klíčová slova

Ke každé reklamě můžete přiřadit až 10 klíčových slov, při kterých se Vaše reklama zobrazí. Například když zadáte klíčové slovo „pizza“ a  uživatel se zeptá „kde je nejbližší pizza“, zobrazí se Vaše reklama. Možnosti jsou takřka neomezené a výběr klíčových slov je jen na Vás. Výhodou tohoto systému je zacílení. Vaší reklamu tak dostane  přesně ten člověk, který si jí svým dotazem vyžádá.

Maximální využití GPS lokace

Pokud u své reklamy vyplníte zeměpisné souřadnice a vyberete „místní“ propagaci, tak se bude zobrazovat pouze lidem v okruhu 10 km od místa, které jste zadali a zobrazí aktuální vzdálenost. Zároveň jedním kliknutím umožní okamžitě navigovat přímo k Vám. Navigace je možná i na základě adresy.

Cena

Cena inzerce v Antelli je nastavená tak, aby si jí mohl dovolit opravdu každý. Aktuální cenu se dozvíte přímo v Antelli, v editoru reklam. Odvíjí se podle období propagace (1, 3, 6 a 12  měsíců) a podle vybrané propagace (místní nebo celorepubliková). Začněte propagovat svůj byznys ještě dnes!

Top